Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik ilkeleri  ELİF WEB DİZAYN web sitesi üstündeki malumat toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların Giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve aleni demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizin satın alan veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, İletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) benzer biçimde istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız İletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı Bilgilerinde, acele durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın Alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin öğrenim edilmesinde ve öteki gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği Durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Istatistiki bilgiler ve profil detayları ek olarak sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda Kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye ozel içerik sağlanması Durumlarında kullanılacaktır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantilar bulunabilir. Www.Elifwebdizayn.Com  adlı internet sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikalari ve içeriklerinden Sorumlu değildir.

 

Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değistirilmesini engellemek icin firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu emniyet Önlemleri Şunlardır;

1- SSL Güvenlik Sertifikasi ile kredi kartı tahsilatında ve alan kişi panelinizde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız mutlaka kaydedilmez. Sadece muamele yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız içinde olan bu muamele bizim Sitemiz üstünden olsa da muamele sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız içinde bir sırdır.

3-Sitemiz DÜNYA standardı olan Linux Centos Server teknolojisi ile calışmaktadır. Bilinen son olarak korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için sürekli takip Edilmektedir.

 

SMS ABONELİK
whatsapp